Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem xbox-ra a sea of...

Letöltöttem xbox-ra a sea of thieves-t microsoft store-n keresztül. De mikor belépek kér xbox game pass-t. Game pass nélkül tudok játszani?

Figyelt kérdés
Én azt hittem ha megveszem külön a játékot akkor már tudok is vele játszani de ezek szerint kell hozzá még game pass is? De akkor meg mi értelme van megvenni?

2021. dec. 1. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Live kell neki, anélkül nem megy, mivel online játék.
2021. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Nem vagyok konzolos, de most kíváncsiságból megnéztem, és ha nem is nagy betűkkel, de eléggé feltűnően ott van:

"A játék konzolon való lejátszásához Xbox-előfizetés szükséges (az előfizetés külön vásárolható meg)."

[link]


Live Gold előfizetés: [link]

Game Pass plusz 100 játékot tartalmaz: [link]

2021. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Sea of Thieves nem Free to Play (F2P) játék. Ami azt jelenti, hogy nem csak meg kell venni, de Xbox Live Gold előfizetés is szükséges hozzá (mint minden, nem F2P játékhoz).


A Game Passt azért ajánlja a rendszer, mert úgy vásárlás nélkül (előfizetéssel) is játszhatnál a játékkal ugyanis benne van.

DE

Game Passból két fajta van! A sima game pass csak a játékokat adja és azokkal singlében tudsz játszani. A GAME PASS ULTIMATE tartalmazza a játékokat és a goldot és még sok minden mást. Tehát ha multis játékot mint a SOT játszanál Game Passal akkor az Ultimatet javasolt megvenni.

2021. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!