Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék informatika...

Krosszarcu kérdése:

Hogyan tudnék informatika ismereteket tanulni, ha dyslexiám és dyscaluliám is van? F47

Figyelt kérdés

PL tanulom a Windows 10 tálcát és ahol nagyítónak kellene lennie ott flopilemez ikon van, plusz másik 19 zavaró szimbólum, nem tudom egyáltalán beállítani magamnak, plusz tanulni kellene az egész Microsoft Officet?

Ha így belezavarodok (mint most) akkor szédülni kezdek és fáj a fejem??


2021. dec. 2. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Kamu kérdés, trollkodásnak pedig gyenge. (bocs)
2021. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy az IBM színtű cégek jó melót ajánlanának mert tudom kezelni a a VLC Media playert...
2021. dec. 2. 11:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés diszlexiás vagyok.
2021. dec. 2. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

#3 Én is, és szoftverfejlesztőként dolgozom Bsc diplomával. Sőt, volt csoporttársam, aki úgy végezte el, hogy a gimi alatt mindig plusz időt kapott a papírja miatt. (Ennek ellenére el tudta végezni a fősulit is.)

Tehát első kézből mondhatom, hogy ilyen szinten nem hátráltat és főleg nem írkálok ilyen zagyva hülyeségeket, mint amit a kérdésben írtál: "Windows 10 tálcát és ahol nagyítónak kellene lennie ott flopilemez ikon van" .. "Ha így belezavarodok (mint most) akkor szédülni kezdek és fáj a fejem"


Tehát KAMU. (mármint a kérdés). Ettől persze még lehet diszlexiád, de nem releváns.

2021. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te nem érted: a nagyító a filekereső csak nem volt ott, a flopi meg a norton commander amit ez előző tulaj rakott oda hogy idegesítsen, egyáltalán nem tudom használni.
2021. dec. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!