Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet azt megcsinalni...

Hogyan lehet azt megcsinalni hogy egy videobol kivagunk egy reszt pontosabban a szemely arcat hatterkep nelkul es egy masik videoba illesztjuk mintha ott lenne valojaban?

Figyelt kérdés

Memet szeretnek csinalni valamit ilyesmit.

https://www.youtube.com/watch?v=jrzx_CMmTkc



2021. dec. 17. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

valami ilyesmire gondolsz?

[link]

2021. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen de eleg lenne annyi is hogy a kivagott rovidke video hatterkepet eltuntetnem es bevagnam a nagyobb videoba, a masik szemely arcara/fejere.
2021. dec. 17. 14:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Keresel egy videó szerkesztő programot, megtanulod használni, megtanulod hogy kell vele körbevágni egy arcot és ráhelyezni egy másik videóra.

Ha beleásod magad, akkor nem sokkal bonyolultabb, mint leírtam.


Ha nem akarsz tanulni hozzá, akkor szinte lehetetlen.

2021. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nincs olyan program ami egy videoklip hatteret zolde valtoztatja? Lattam ilyet de csak androidra. Gondoltam igy megcsinalom majd beilesztem adobe premiere pro-ba es a zold hatteret eltuntettem.
2021. dec. 18. 12:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Valahogy meg kell mondanod minden programnak, hogy mit akarsz tőle - ehhez meg ismerned kell a programot.


Premiere Pro-ban (is) ugyanúgy meg tudod az egészet oldani. Csak meg kell tanulnod, hogyan.

2021. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"De nincs olyan program ami egy videoklip hatteret zolde valtoztatja?"

Minek neked zöld? Nem eltűntetni akarod?

2021. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen. Annyira nem ertek hozza, gondoltam ha zold a hatterkep akkor egy opcioval a programban eltunteti azt.
2021. dec. 18. 18:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet felreertheto, inkabb ugy mondanam hogy egy van video ahol a szemely mond valamit kb 2 mp-ig azt kivagnam hatterkep nelkul ugy hogy csak azt arca latszodjon. Es azt illesztenem a masik videoba a masik szemely arca helyere. Igazabol ezt a hatterkep torlest nem tudom megcsinalni. Photoshoppal egyszeru de ott 120x vegigkellene csinalnom egy 2mp videoara. Biztos lenne valami gyorsan es szebb megoldas.
2021. dec. 18. 18:13
 9/14 A kérdező kommentje:
Kapwing-gal probaltam azzal mukodott, csak annyi a baj h mikor beilesztem akkor amit kivagot az feher lesz es megjelenik a masik videon.
2021. dec. 18. 18:24
 10/14 A kérdező kommentje:
Elvileg Adobe After Effects meglehet.
2021. dec. 18. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!