Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az msn-emnél nincs az a...

Az msn-emnél nincs az a funkció h videókép küldés csak videóhivás, letöltöttem a megfelelö msn-t (14, 0,8089,726-os verziót) és akkor is azt jelzi h amaz a verzió van fent, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Teljesen letöröltem a gépről is az msn-t,akárhányszor ujra raktam, el volt benne mentve az e-mail cimem...már probáltam h átirom valami hack programmal a verziót de akkor is egy darabig a jó verziót mutatta természetessen vieókép küldés nélkül,most meg megint a rossz verziót mutatja....számtalanszor letöröltem és egy csomó új msn-t töltöttem le,egyik se volt jó....mi lehet a baj?

a googlet már teljeen átnéztem és nincs egy olyan hely/oldal ahonnan ugy lehetne letölteni h jó is legyen...


2010. szept. 7. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A baj ott van, hogy az a funkció 9es msntől kezdve felfelé megszűnt.Csak videóhívás van.Próbálj meg 8.5ös verziót felrakni.
2010. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt olvastam epp nem rég valahol:

2009. szeptember 15-én a Microsoft kitiltotta a 2009-nél régebbi Messengereket a hálózatából biztonsági okokból. Így a további használathoz legalább 2009-es verziójú Live Messenger szükséges, a 2008-as (és korábbi) verziókkal nem lehet bejelentkezni többé!

:((((

2010. szept. 7. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de létezik patchelt 8.5ös msn ami működik.
2010. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ráraktam egy másik gépröl ahol jó az msn a 14, 0,8089,726 verziót és a gépemen is müködött tegnap este de ma már nem müködik elöször ezt a hibakódot irrja ki h 80048051 majd leszedtem a hozzá szükséges dolgot (különben ezt tegnap este is kiirta és akkor amikor leszedtem a hozzá való dolgot és instaláltam müködött)és ujra be akartam jelentkezni és most meg ezt a hibakódot irja ki h 80004005 vagyis frissiteni kellene az msn-t...de akkor meg már megint nem lesz videokép küldésem :@

probáltam a pacthelt 8.5ös msnt is megcsinálni de nem sikerült akkor is ugyanezeket a hibakódokat irja ki :S

nem értem h az én gépemen miért müködött tegnap és ma miért nem és h a másik gépen meg miért müködik... :S

2010. szept. 9. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!