Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a Steamen vásárolt...

Nem indul a Steamen vásárolt vett játék Originen, Miért?

Figyelt kérdés
Megvettem a Battlefield V-öt a Steam áruházban és először nem is gondoltam bele hogy az alapvetően Origin játék. Nem baj letöltés után bejelentkeztem Originbe mert a steam kérte a futtatáshoz. Viszont a játék nem indul el. A stem-ről már leszedtem a játékot viszont az Origin azzal a hiba üzenettel nem enged tovább hogy a játék nincsen letöltve vagy próbáljam újra futtatni. E mellé még egy olyat is kiÍr hogy az Origin mésik alkalmazásból lett indÍtva úgyhogy nem tud futni. Mi lehet a baj?

2021. dec. 30. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Töröld a játékot és az Origin klienst is. Majd tiszta telepítéssel tedd fel az Origint, abban már benne kéne lennie a játéknak, onnan töltsd le.
2021. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!