Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP: Hogyan lehet...

Windows XP: Hogyan lehet kikapcsolni a bejelentkezéskor mindig felugró "Új hardver" ablakot?

Figyelt kérdés
Amik USB-vel kapcsolódva vannak, azokat mind felismeri a rendszer, tehát azokat nem kell telepíteni. CD pedig nincs a gépben (floppy-m pedig nincs :D)

2022. jan. 1. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem ismer fel.


Esetleg tiltsd le az eszközkezelőben, ha nem találsz mindenhez drivert.

2022. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Vagy telepíted a megfelelő driver -t. Ahhoz nem kell se CD, se floppy. És nem is egy rakéta tudomány. Azt mondod USB -t felismer, egy sima pen drive -ról is telepítheted a drivert, ha nincs net azon a gépen.
2022. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eszközkezelőben valahol látszik egy sárga kérdőjel, gondolom.


Vagy tiltás (x), vagy driver szükséges ahogy írták.

2022. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ott hardverazonosító alapján meg is nézheted mi az az eszköz. (részletek/hardverazonosító)
2022. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az apró részletekre nem figyeltem, magára az Új hardver ablakra ki van írva, hogy „Hálózati vezérlő”. Elsőre meglepett, mivelhogy internetem van, nem volt vele problémám. Aztán rájöttem, hogy: laptop-ot használok és a kijelzője néhány hónapja tönkrement, helyette pedig monitort vásároltam és szereltem be. Ekkor mivelhogy a kijelzőbe volt beépítve a wifi, ezért az már többé nem működött, így tehát USB-s wifi-t használtam onnantól. Majd később a programok közül töröltem a kijelzőben lévőt, mivelhogy azt már nem használom. Hát ez történt velem.

Az eszközkezelőben van még 3 másik sárga kérdőjel, de azoknak most nem nézek utánuk, mert a gép rendesen működik (azaz majdnem teljesen.....). Majd, ha ismét feljön az Új hardver telepítése felület, akkor utána nézek azoknak. Idáig 1 újraindítás után nem jött fel az Új hardver ablak.

Azt a sok pont-ot pedig inkább egy másik kérdésben írom le, mivelhogy az egy másik téma. https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2022. jan. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!