Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam oldaláról levett játèkot...

Steam oldaláról levett játèkot steam kulcsal lehet aktiválni?

Figyelt kérdés
Konkrètan nba játèk miatt kerdezem,ugyanis 12.31-ig volt fenn a 2k17-22ig a jatekok,most 2022tol marcsak a 21-22 èrhető el. Nekem a 18as jatek hianyzik a repertoarbol,ha kulsos oldalrol megveszem a steam kulcsot,akkor tudom majd aktivalni?

2022. jan. 2. 14:55
 1/4 anonim válasza:
Igen, minden további nélkül kéne hogy működjön (kivéve ha az adott kulcs régiózáras, stb)
2022. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy regiozaras,marmint most gyors raneztem,egyik oldalon ottvan hogy europai a kulcs,az akkor jo nem?
2022. jan. 2. 15:00
 3/4 anonim válasza:

arra gondoltam hogy vannak olyan játékok amik pl aktivációzárasak (csak bizonyos régiókban aktiválhatóak de ezenkívül nincs más korlátozás rá) meg vannak olyan játékok amik régiózárasak (csak megadott régióban tudsz velük játszani, mindenhol máshol nem lesz játszható a játék ha a Steam kliensed online van (kivéve ha vpn-t használsz de ezt határozottan nem javaslom)


A biztonság kedvéért mindenesetre javaslom hogy ellenőrizd a weboldalnál a termék leírást a régió információk tekintetében (hogy van-e bármi különösebb korlátozás)

2022. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Global kulcsot vegyel es em kell csekkolni mindig, hogy eu ba tudod e aktivalni
2022. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!