Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan iOS applikáció,...

Van olyan iOS applikáció, amely nem engedi, hogy kilépj egy másik appból?

Figyelt kérdés
GoodNoteson tanulok, és jó lenne, ha egy beállított időtartamig nem engedne kilépni, vagy felszólítana, ha ki akarok lépni. Sokkal hatékonyabbá tenné a tanulásom.

2022. jan. 2. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy hívják: AKARATERŐ, illetve ÖNKONTROLL


Egyébként bár nekem ne iOS van, de az én telefonomon be lehet állítani, hogy bizonyos alkalmazásokat mennyit használhatok.


Illetve van egy olyan opció, hogy "alkalmazás zárolása"

Ezzel azt érem el, hogy megnyitok egy appot, amit zárolok, akkor az alkalmazásból való kilépéshez vagy másikra váltáshoz a készülék kéri a jelszót.

2022. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak szeretném minél inkább hatékonyabbbá tenni a tanulásom, és csökkenteni a döntési fáratságomat, hogy az energiáimat produktívabban fektessem be. Egyébként úgy gondolom van elég akaraterőm is, de egy hét/hónap folyamatos tanulás alatt nagyon kimerül az ember.

Köszönöm a választ, a kulcsszavad segítségével megtaláltam hol lehet beállítani.

2022. jan. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!