Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Signal appra regisztrálok...

Ha Signal appra regisztrálok a telefonszámommal, arról küld értesítést az app a kontaktjaimnak?

Figyelt kérdés
Tehát aki benne van a névjegyzékemben, vagy akinek az én telefonszámom benne van a névjegyzékében, kap róla értesítést, hogy elkezdtem használni a Signalt? Olyanra gondolok, hogy van-e, mint pl a Vibernél. És ha van ilyen, akkor, hogy lehet előre kikapcsolni, hogy senki ne kapjon arról értesítést, hogy regisztráltam Signal-ra?

2022. jan. 3. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem küld.
2022. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küld.
2022. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nem küld. Kb. két évvel ezelőtt regisztráltam az egyik számommal, nem küldött. Most kipróbáltam a másik számommal is, és most sem küldött semmit a másikra.

Annyi, hogy régebben ha beléptem az appba, láttam, hogy az ismerőseim közül kinek van Signalja, most nem látom.


Egyébként első indításnál megkérdezi, hogy hozzáférhet-e a névjegyekhez. Ha azt mondod neki, hogy nem, akkor is megy tovább, és akkor tuti nem fog küldözgetni senkinek semmit.

2022. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. jan. 3. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Három hete kaptam értesítést, hogy XY kontaktom a Signalon van. Én 2 ismerősöm miatt használok Signalt, de most is látom az összes többi kontaktomat akik elérhetőek Signalon úgy hogy ezek közül soha senkivel nem kommunikáltam így.

Lehet, ha más hozzáféréseket adsz meg az elején akkor nem leszel egyből látható, ezek szerint ez sokan elfelejtik vagy nem tartják lényegesnek.

2022. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 rákérdez előtte, hogy milyen engedélyeket adok meg?
2022. jan. 3. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem, de azt írták itt előttem hogy rá. Az biztos, hogy nálam pl minden egyes kép mentése előtt rákérdez, hogy használhatja e a tárhelyet..
2022. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


Igen.

2022. jan. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!