Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 nem bootol. Mi a...

Windows 10 nem bootol. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Tegnap este amikor hazaértem már csak annyit láttam a monitoron hogy lemezhibát javít ami több órát is igénybe vehet. Én úgy hagytam és sok idő után végül végzett de nem sikerült neki. Újraindítottam és már bootol se bootol. Látni látja a hdd-t de átlép rajt mintha nem lenne rajt semmi és próbálkozik a következő bootolhato eszközzel. Mit tudok ebben az esetben tenni?

2022. jan. 9. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

windows újratelepítés.

célszerű egy másik merevlemezre

2022. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs másik merevlemezem, ezért egy olyan megoldás kéne ami megmenti a jelenlegit
2022. jan. 9. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a bios-ban a lemezek boot sorrendjét, ha az rendben van akkor egy telepítő lemez/USB segítségével próbáld javítani az oprendszert.
2022. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, a telepítő sem tudta helyrehozni, így maradt az újra telepítés. Viszont a legelején nem tudok túl jutni mert adathordozó hiányol illesztő programokat. Régen nem voltak ezzel ilyen gondok.
2022. jan. 9. 20:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, magatál megoldódott. Amikor kaptam ezt a hibaüzenetet, úgy hagytam 5 percre és egyszerűen tovább lépett.
2022. jan. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!