Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Hogyan tudom kideríteni, hogy ki jailbreak-elte a telefonomat, hova mennek a jelek, ha a főnököm keze van a dologban perelhető-e, és milyen összeget lehet kisajtolni a cégből körülbelül Németországban?

Figyelt kérdés
Iphone 6 készülékről van szó, biztos vagyok benne, hogy figyelik a telefonom, selfie kamerát kicserélték, a főkameráig még szerszám hiánya miatt nem jutottam el és biztos vagyok benne, hogy csekkolták a telefonom (már vettem újat). Hogyan tudom bizonyíthatóvá tenni ezt a sztorit lehetőleg “csináld magad” módon, rendőrség bevonása nélkül elsősorban, de ha minden kötél szakad az sem baj ha csak velük működik a dolog..

2022. jan. 14. 05:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Az iphone zárt ökoszisztéma, nem lehet egyedi alkatrészekre cserélni benne dolgokat. Menj pszichológushoz a paranoiáddal, mert ez már kóros.
2022. jan. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tehát ezért tartja két csavar három helyett, és széthajlítgatva a fém “kosár” ami tartja? És ezért él önálló életet a telefon ugye?
2022. jan. 14. 06:54
 3/19 A kérdező kommentje:
Mellesleg egy kb 8-9 éves modellről beszélünk
2022. jan. 14. 06:55
 4/19 A kérdező kommentje:
Kb 10 gb adatforgalom használaton kívül egyik pillanatról a másikra eltűnik, az ikonok automatikusan mintha nyomkodnám (csak nem nyitja meg az appot) úgy, hogy a kezemben sincs a készülék és még sorolhatnám
2022. jan. 14. 07:06
 5/19 A kérdező kommentje:
Kérem a továbbiakban apple elfogultak, és hozzá nem értő kommentelők kíméljenek, ios 13.xy… ezeréves dologról van szó nem 13 pro-készülékrő, bár szerintem az sem lehet akadály trekkelni egy hozzáértő személynek, pláne ha hozzá is tud férni a telefonhoz, mint jelen esetben is
2022. jan. 14. 07:17
 6/19 anonim ***** válasza:

Na már megint az ökocictéma :DDDDD

Hidd el 1-es lehet iPhonet is hekkelni ha valaki nagyon akar, főleg egy ilyen régi cuccot.


Kérdező azzal, hogy megbontottad a telefont elcseszted annak a lehetőségét, hogy bizonyítani lehessen tényleg hozzányúlt-e valaki.

Amúgy ki vagy te hogy megfigyelnek téged? A bűnözőket és a rendszer ellenségeit szokták megfigyelni vagy a rendőrök vagy a bűnbanda fejesei.

Ismerni kellena telefon előéletét. Kitől kaptad, mikor, mi történt vele azóta, kiadtad e a kezedből szervizbe, újonnan kaptad-e stb.

Menj el egy ügyvédhez aki elmondja hogy mit tudsz tenni ott németbe' és menj el egy hivatalos szervizbe és vizsgáltasd be a készüléket.

Ha pénzt szeretnél akkor pereld be az embert akiről úgy gondolod, hogy meghekkelte a telefonodat. Az ügyvéd majd megmondja megéri-e? Ha nem tudtok megegyezni akkor mehet a rendőrségi feljelentés. Ha nem ő csinálta, akkor ő is fel fog feljelenteni téged.

Még két megoldás van:

Összetöröd a telefon apró darabokra és eldobod és elfelejted a dolgot.

Vagy felteszed a polcra, eléraksz kinyomtatva egy nagy lóf..t, had nézegesse az aki belép a telefonodba és nézi a szelfikamerádat :D

Az van, hogy két türhő paraszt magyar találkozott németországban, kölcsönösen kib..tatok egymással és most revansot akarsz venni, le akarod nyúlni pénzzel a másikat...

2022. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy valami "vírust" nyaltál be.
2022. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szirty ***** válasza:

"Az iphone zárt ökoszisztéma"


Mi köze ennek az ökológiához?

2022. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Rateszed otthoni wifire wireshark és kész.


Asszem erre lehet más ssl tanúsítványt tenni és a mitm is megy, legalábbis amikor androidon akartam kiszedni a xiaomi porszívó tokenjet akkor volt iPhone leírás, mert a droidon nehéz volt.


Az valószínűtlen hogy nyomkodja az appokat a feltört telefonon mert felesleges és értelmetlen, inkább a filmekben van ez

2022. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
6odik válaszoló, nem vagyok Én egy nagy senki, és pontosan igazad van, vagy két “türhő” paraszt találkozott itt , ebben az esetben ki szeretném taposni a beleit az illetőnek hohy a száján follyon ki az összes mert szerintem meg az a vicces, viszont, ha éppenséggel a buz.eráns kötsög viszonylag új főnököm abban az esetben csak jó lenne egy kis pénzt lehúzni róla mert az sosem árt ha van. Már csak rá kellene jönnöm melyik opció igaz
2022. jan. 14. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!