Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Vaterán veszek egy Office-t...

Ha Vaterán veszek egy Office-t Windowst csomagot hamis illegális kulcsot fogok kapni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges az,hogy a mS oldalán több tíz ezer a program, amig vaterán pár ezer,sokkal olcsobbak.


Nem törvényellenes?



2022. jan. 14. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adott cég megvesz több ezer kulcsot és nem használják fel az összeset, olcsón kiárusítják a kódot.
2022. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eladó értékelését nézd, különösen az ilyen kulcsos termékeknél.
2022. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat mindkettököonek.


Hogyan tudom ellenorizni azt,hogy teljesen szabályos e a kulcsom ha megveszem.


Cmdbe van ilyen lehetosegem esetleg?

Annyira nem ertek hozza csak lattam videókat erről.


Olvastam hogy a mS nem ad el doboz nelkul csak kulcsot,az elado azt mondta, o csak kodot kuld

Hova lett a doboza?


Nektek nem fura ez??

2022. jan. 14. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt így adják, csak kódot küldenek ilyenkor.

Eladó értékelését nézd meg, biztos nem ad rossz kulcsot hiszen akkor egy rossz értékeléssel gazdagabb lenne.

2022. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké, mindezt értem.

De hogyan tudom.megnézni,hogy a kulcs valós e?

2022. jan. 14. 21:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Valós vagyis legális, nem lopott
2022. jan. 14. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Amint megkaptad, elkezdesz telepíteni és már írod is be a kulcsot, úgy tűnik hogy a valódiságot csak így tudod ellenőrizni, telepítés meg első indítás után biztos kiírja ha probléma van.

A telepítő meg letölthető a Microsoft oldaláról, a Media Creation Tool segítségével.

[link]

2022. jan. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

"Hogyan tudom ellenorizni azt,hogy teljesen szabályos e a kulcsom ha megveszem."


Sehogy. Benne van a pakliban, hogy majd egyszer csak nem tudsz frissíteni.

Ettől függetlenül általában nem fordul elő ilyen. Használt szoftvert értékesítenek, emiatt olcsó. Ritka az olyan, aki több embernek adja el.

2022. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!