Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A véleményetek a Bitcoin Era...

A véleményetek a Bitcoin Era nevű rendszerről?

Figyelt kérdés

Szerintetek átverés vagy egy valóban működő rendszer? Ha jól értem ez egy autómatikusan kereskedő program ami kripto valutákkal kereskedik mint például a Bitcoin. Kell egy kezdeti befektetés ami 250 euró. Azok véleményére vagyok kíváncsi akik már régen be fektettek például bitcoin a ,akik értenek ehhez. Láttam hogy valóban egyre többet ér például a Bitcoin mivel sokan fektetnek bele úgy mint az ethernum, gondolom ez a kettő között mozog nagyobb pénzösszeg,,eladás majd a másikba való befektetés.

A válaszokat előre is köszönöm



2022. jan. 15. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Átverés - pénzlehúzás.

Sok néven fut, és tele van vele pl. a FaceBook hirdetései.

250~500~800 €/$ -s induló befizetést kérnek, aztán lesheted.

Ha akarsz, lehet kereskedni - befektetni, de nagyon meg kell választani hol.

Mert ezek 90% scam portál, ami van tényleges broker portálok,

ott viszont elég nehéz nyereségen kijönni, mivel ahhoz venni - eladni tudj, kell eladó - vevő, és bizony van, hogy hiába szeretnéd átváltani, nem tudod nyereségesen, mert mikor romlik, mindenki eladna.

2022. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,köszönöm
2022. jan. 15. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja'h, ha megadtad a telefonszámod, majd fognak zaklatni...

egyik ismerőst napi szinten hívták német - angol VoIP számról.

Szóval ha nem akarsz, SPAM hívásokat, akkor óvatosan add meg. :-D

2022. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendes váltónál vásárolj ilyeneket, pl coinbase, crypto.com, binance, vagy magyar pl a coincash.
2022. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 köszi
2022. jan. 15. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Beírtam Gugliba, hogy Bitcoin Era és csak olyan cikkek/videók jelentek, meg hogy "Hamis", "Átverés" stb. Szóval hanyagolnám.

Én Cryptot használok, nincs vele gond. Az megbízható.

2022. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 és van rajta nyereséged? Tehát szerinted meg érte bele fektetni ?
2022. jan. 16. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Kérlek még ne fektess semmibe, nézz utána a kriptovilágnak. Ez a kérdésed is bizonyitja, hogy nagyon zöldfülű vagy. Miért szamítana, hogy az előző válaszolónak megérte-e?
2022. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Van rajta nyereségem. Nem sok, de van.

Ha ki szeretnéd próbálni, akkor javaslom előbb kisebb összegekkel kezd, amit tudsz nélkülözni.

Az első és legfontosabb szabály, hogy csak annyi pénzt fektess be, amit tudsz "nélkülözni". Mivel ha véletlen elveszítenéd, akkor sem kell nélkülöznöd a mindennapokban.

Másik tipp, hogy ez hosszú távon kifizetődő. Ne gondolj arra, hogy beraksz egy kis pénzt és 2-3 hónap múlva 10-szer annyit veszel ki. Ez hosszú távon térül meg.

2022. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm
2022. jan. 18. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!