Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik video szerkesztő...

Melyik video szerkesztő program vàlt be Nektek a leginkàbb?

Figyelt kérdés

Több videót szeretnék összevágni egy videóvá,és ehhez keresnék jól használható progit,amiket idáig találtam azok nagyon bonyolultak.

A segítséget előre is köszönöm!



2022. jan. 24. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik teljes értékű videoszerkesztő bonyolult és egyformán bonyolult mivel mind ugyanazokat a funkciókat tudja.


Nekem a Premier Pro vált be.

2022. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez változó kinek melyik program tetszik/vált be. Nekem például a Shotcut.
2022. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Wondershare Filmora az egyszerűsége miatt.
2022. jan. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyszerű kezelhetőség kevesebb lehetőséget jelent, mivel addig egyszerű kezelni valamit, amíg kevés dolgot tud. Minél több féle dolgot tud, annál bonyolultabbá válik, hiszen meg kell értetned a programmal, hogy a sok féle lehetőség közül te mit is szeretnél tőle.


Ha megismered egy program használatát, akkor megérted a működését és hogyan tudod vele elérni, amit szeretnél, így a bonyolultabb kezelés is egyszerűvé válik, de ehhez szükséges a megismerése.


Általában a különféle telefonos/tablet szerkesztő programok szoktak inkább egyszerűbb kezelésűek, kisebb szolgáltatás készletűek lenni, mert ott az eszköz is nagyban behatárolja, hogy mennyi mindenre tudod/akarod használni.

iMovie-nak pl. van telefon/tablet verziója, de több más kimondottan egyszerűbben használható mobil videó szerkesztő program létezik.


Az alap ingyenes Windows Movie Maker (Win10-től beépült a Fotók programba), Macen az iMovie meglehetősen egyszerűek és ingyenesek.


Az OpenShot szintén ingyenes alap dolgokra (bár nekem többször elszállt).


A DaVinci Resolve nagy tudású profi szerkesztő program, amivel szinte minden profi szerkesztés elvégezhető, de ingyen is elérhető (kicsit kevesebb funkcióval, de szinte mindent tud az a változata is). A gyártótól és másoktól is rengeteg képzési anyag elérhető hozzá angolul és talán már magyarul is.


A Filmora, Movavi, Adobe Rush olcsóbb, közepes tudású, így viszonylag egyszerű programok. Mindegyiknek van asztali programja és mobil alkalmazása is. Ezekről is elég sok oktató anyag van a neten, főleg angolul.


Az Adobe Premiere Pro, Apple Final Cut Pro a drágább profi programok közé tartoznak, amikkel szinte bármilyen filmes szerkesztés megoldható. Angolul rengeteg képzési anyag elérhető hozzájuk, valószínűleg magyarul is egyre több van.

2022. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ingyenesre gondolsz kdenlive
2022. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!