Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-ben hogyan tudom...

Windows XP-ben hogyan tudom beállítani, hogy egy adott program mindig ugyanabban a méretben (és helyen) nyíljon meg?

Figyelt kérdés

Például a Word igen gyakran nem teljes méretben nyílik meg, hanem kis méretben és ugyanazon a helyen. Nem mindig, de gyakran.

Word esetében azt szeretném, hogy Mindig Teljes Méretben Nyíljon meg.

Régebben volt egyszer-egyszer, hogy néhány mappa nem ott nyílt meg, ahol szokott. A részletekre már nem emlékszem. Az is lehet, hogy bug volt, mert nem volt elég hely a lemezen vagy mert lassú volt a gépem.

Most azonban elegendő szabad hely van a gépen, de így is előfordul, hogy befagy mappákból mappákba lépéskor vagy ha nyilakkal közlekedek a fájlokban. Rég volt újratelepítve. Tudom, hogy ez is oka lehet, de legyen szíves a kedves válaszoló ne támadjon nekem, hogy csak ez az oka! Köszönet.



2022. febr. 13. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Xp-t sűrűbben szükséges karbantartani. (mert lassú volt)

Egyszer kell jól felrakni (mióta nincs frissítés...jóideje), mindent feltelepíteni, beállítani ezt-azt, utána csinálni egy Ghost mentést a C-ről cakli-pakli. Onnan 15 perc visszaállítani az eredet pörgős állapotra.

De google-n "xp karbantartás" sok találatot ad. (megjelenés, lapozó fájl...stb)

2022. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*eredeti pörgős
2022. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bezárod a programot az adott méretben, és úgy fog megnyílni legközelebb. Az XP okos, megjegyzi a méretet, ahogy bezártad.
2022. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és a legjobb oprendszer. Használj hozzá Firefox 53 ESR-t, az a legutolsó, ami fut alatta, felmész az addons pont mozilla pont com-ra, letöltesz hozzá hirdetésblokkolót, felteszel html5 codec-et, és fut is rajta minden. Ha meg még jobban akarod testre szabni, vagy hirtelen a legújabb iphone-ná akarsz változni, akkor beírod az about:config parancsot, és az alatt megkeresed a useragent stringet, és átmódosítod az aktuális iphone useragent-re, és meg fog vele nyílni minden csak modern eszköz által támogatott oldal is.
2022. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!