Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert van egy ember folyamatos...

Miert van egy ember folyamatosan elsokent online Messengerben?

Figyelt kérdés

Kicsit zagyvan fogalmaztam, de ertitek. Ha xy online, o MINDIG a legelso a sorban. Soha nincs olyan, hogy hatrebb lenne, akar csak a masodik helyen is.

Tudom, hogy volt mar sok ilyen kerdes, de nem olvastam sehol logikus valaszt, neha beszelek vele, parhavonta egyszer, ha van valami konkret dolog, amirol beszelnunk kell, de van kb ot masik ember, akikkel rendszeresen kommunikalok, ok vannak altalaban a 2-6. helyen random sorrendben, illetve van meg par ember, akikkel szinten nagy ritkan beszelek, ok is random valahol vannak epp.

Miert kerul XY KIVETEL NELKUL mindig az elso helyre??


2022. febr. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

"Miert kerul XY KIVETEL NELKUL mindig az elso helyre??"


Mert éppen oda került. Igen, konstans is lehet. Mit számít egyébként is?

2022. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert erdekel, van-e barmi logika a dolog mogott, mikor mindenki mast valtogat, hol jelennek meg epp.
2022. febr. 17. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Amit már számtalanszor leírtunk.
2022. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy fix sorrend a Messengerben, hogy kik hogy helyezkednek el a sorban, azonban egy pár hónapja ez a sorrend nálam teljesen felborult, és aki eddig legelső volt, most nincs is benne a sorban, és olyan Facebook ismerőseim kerültek a helyére, akikkel soha életemben nem is cseteltem. Esetleg más nem tapasztalt ilyet?
2022. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!