Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viber üzenetet vissza lehet...

Viber üzenetet vissza lehet olvasni ha eltűnt? Sos

Figyelt kérdés

Direkt rejtett üzenetekbe csináltam, hogy ne töröljem ki véletlenül sem.


Közben törlődött az app és újra lett téve, megtalalom az üzit de üres.


Nagyon kéne mert printscreent nem engedett az app és kéne rendőrségi bizonyotékhoz.



2022. febr. 18. 20:32
 1/4 Shaddark ***** válasza:

Ha van backup róla akkor csak simán nyomsz rá egy visszaállítást.

Ha nincs, akkor sajna csak valami külsős android file recovery fog segíteni, ha nem írta még felül semmi a törölt adatokat.

Ingyeneset én nem ismerek, de keresgélj, biztosan találsz.

(android file recovery)

2022. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvasgattam, hogy rejtett üziket nem tárol,de mivel nem megszüntetve a fiók csak újratelepítve úgy nem kéne elvesznie teljesen :( a Vibernek csak megvan központba nem? Mert a rejtett üzit megtalalom csak üres,eddig meg ott voltak :((( lementeni se lehet rendesen pedig videófelvételeztem de fekete :(((
2022. febr. 21. 10:25
 3/4 Shaddark ***** válasza:

Sajnos nem, Viber nem adatlopásra gyártott program mint a facebook messenger és hasonlók. Nem tárol saját szerveren semmit, csupán közvetíti azokat. Menteni a felhasználó google drive-ába ment, de a rejtetteket nem.


Innen:


"Biztos lehetek benne, hogy minden Viber üzenet mentésre kerül?

Nem, van néhány korlátozás:

Rejtett csevegések nem kerülnek mentésre

Kimenő képek, videók nem kerülnek mentésre

A sikertelen küldések nem kerülnek mentésre"

:(

2022. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor oda a bizonyítékom :( nagyszerű
2022. febr. 21. 12:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!