Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kezdi újra a letöltést...

Miért kezdi újra a letöltést a torrent mikor már befejezte ugyanazt és seedeli vissza és meg is tudom nyitni a filmet ?

Figyelt kérdés

Sokszor észrevettem már ,hogy ha valamit letöltök torrenten és mondjuk letölti akár 20 perc alatt az adott dolgot .Rengetegszer újraindul a letöltés ott a zöld vonal és irja hogy downloading .Persze az már hamarabb megmegy . DE MIÉRT ?? Mikor már letöltötte aztegyszer és seedeli vissza

sokszor egyébként pc bekapcsolás után is ujraindul ugyanannak a filmnek a letöltése,amit már letöltött . Vagy ez csak valami ellenőrzés ? vagy ki kellene törölnöm onnét valamit ? Torrent manager pro- t használok ,de néha az utorrenten is észrevettem ezt még régebben.



2022. febr. 23. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert átnevezted a filet?
2022. febr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem neveztem át a fájlt !!!
2022. febr. 26. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem kezdi újra a letöltést. Valamit félrenéztél.
2022. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3/3 szerinted az milyen folyamat ha gép bekapcsolásakor ujra és ujra irja ,hogy letöltés és zöldben van az egész és több napig ujra megy a letöltés , miután már azt a filmet meg is néztem és vissza is seedeltem 1500 szor . És nem kezdő torrentező vagyok !

Irtam az ncorenak és azt mondták hogy az a torrent amit használtam nem támogatott az ncore oldaláról ,hanem okásterres torrent ,és ők belinkeltek nekem olyan torrentet amit próbáljak ki hátha működik .

2022. márc. 1. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!