Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe CC (főleg Ps) vagy...

Adobe CC (főleg Ps) vagy Affinity MAC-re torrentről mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Átmenetileg kéne pár hónapra , mert a Mac vásárlás+ egy videóvágó program megvásárlása eléggé leterhelt, később szerintem a havi fizetéseses rendszerre állok majd át.

Viszont ellentétes dolgokat halottam arról, hogy a torrentes programokban van e vírus MAC esetében vagy sem. Egyesek szerint az csak a Win esetében probléma, MAC-re nem éri meg, mások szerint nem így van.


Illetve honnan érdemes leszedni, melyik a legbiztonságosabb?



2022. márc. 4. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom hivatalos honlapról letölthető ingyen egy 30 napos demó, amit tudsz használni most, aztán jövő hónaptól előfizetsz.
2022. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz de valószínűleg kicsit több időt kéne kibekkelnem mint egy hónap (2-3), ráadásul láttam a próbaidőt az Adobe honlapon és az 7 nap összesen. Az nem elég :)
2022. márc. 4. 00:40
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Ha nincs rá pénzed, akkor keress ingyenes, nyílt forrású alternatívákat.

Adobe Photoshop/Affinity Photo helyett ott a Gimp.

Adobe Illustrator/Affinity Designer helyett ott az Inkscape.

Adobe Indesign/Affinity Publisher helyett ott a Scribus.

2022. márc. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz de átmeneti 2-3 hónapról lenne szó.
2022. márc. 4. 01:08
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Pedig itt senki nem fog neked segíteni illegális szoftverek beszerzésében. Vagy előfizetsz vagy használod az ingyenes alternatívát, úgyis csak néhány hónapról van szó.


Vagy összekotorsz valamit netről és vállalod a felelősséget.

2022. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
nCore-ról be lehet szerezni szerintem és ott általában biztonságos. Amúgy nem tudok, mert szoftvereket nem szoktam kalózkodni. Máshol is biztos megtalálható, mert népszerű programok, de azért nem.árt ha körültekintő vagy vírusok és egyéb nem kívánatos kártevők terén.
2022. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!