Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelben hogyan tudok létrehoz...

Excelben hogyan tudok létrehozni új sorozatot automatikus kitöltéshez?

Figyelt kérdés
Excel 2016-ban hogyan tudnám kiíratni az abc-t lefelé másolással úgy, mint a hétnapjait? Utóbbit megtaláltam az automatikus kitöltésnél, de az abc nincs ott és nem tudom, hogyan tudnék újat hozzáadni.

2022. ápr. 9. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ugyanarról az Excel változatról van-e szó?

Néhány éve az Office előfizetésem kezdetén Excel 2016 volt, aztán Excel 365 lett, most nem tudom, mi a neve, de már nem 365; ugyan kaptam az értesítéseket, de nem foglalkoztam az elnevezésekkel.


Ennél:


• Fájl → alul Beállítások

• Speciális → legördíteni az Általános címig

• Egyéni listák szerkesztése → ÚJ LISTA → fel kell sorolni a lista elemeket vesszővel és szóközzel elválasztva → Hozzáadás → OK

Nem kívánt sorozat esetén ugyanezek a lépések kellenek, de Hozzáadás helyett a Törlés gombot kell választani.


Beírod egy cellába pl. az e betűt, és ha a cella jobb sarkánál megjeleníted a + jelet, akkor

• lefelé, vagy jobbra húzva az egérmutatót a cellákban sorra f, g, h, i stb. jelenik meg;

• felfelé, vagy balra húzva az egérmutatót a cellákban sorra d, c, b stb. jelenik meg.

Legalábbis nálam, mert kettős és magyar ékezetes betűket nem vettem be az egyéni listába.

2022. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sikerült
2022. máj. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!