Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van jobb torrentező progi a...

Van jobb torrentező progi a Qbittorrentnél? Sajnos nekem semmit nem tölt vissza, már mindent próbáltam.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a qbittorrent hibaja. Visszatolteshez az kell, hogy 1) a nalad levo cuccot masok is akarjak, es 2) a cucc toled elerheto legyen. Az elobbire nincs befolyasod, az utobbihoz meg sok esetben portforwarding kell. Ennek beallitasa router- es adott esetben szolgaltatofuggo is, sot az is lehet hogy a szolgaltatod annyira f.s, hogy senki nem akar toled tolteni mert lassu a feltoltesed.
2022. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajna nem értek annyira hozzá, de látom, hogy például vannak letöltők, tőlem mégsem seedel soha, nagyon ritkán talán, de akkor is csak max 10 MB megy fel. Nincs letiltva semmi. Régen Utorrentem volt, azzal nem volt ilyen, viszont állandóan vírust jelzett a progira a gép.
2022. ápr. 26. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy qbittorrentel lenne gond.. inkább a beállításaiddal vagy a seedelt tartalommal. Ha olyasmit seedelsz ami a kutyának sem kell akor ne várj sokat.


Egyébb ingyenes nyílt forrású alternatívák:

Transmission: [link]

Deluge: [link]

stb.

2022. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen sávszélességü neted van? Nyomsz es speedtesztet? [link]
2022. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a speedtesztet, íme:


PING ms

14

DOWNLOAD Mbps

244.31

UPLOAD Mbps

22.43


Nagyon vészes?

2022. ápr. 26. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Messze nem optimális, de nem is túl vészes. Akik komolyan tolják azoknak lessz 250, 500, 1000 megabites feltöltésük vagy seed szerveren akár 10 gigabit is. Velük versenyezni nem olyan egszerű (mikor töltenek lefelé általában a leggyorsabb kapcsolatot prioritizálják a kliensek).


Routeren nyisd meg a portot, az lehet segíteni fog.

2022. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben, még megpróbálom, hátha.

Köszönöm szépen a segítséget! :)

2022. ápr. 26. 23:51
 8/10 anonim ***** válasza:

UPLOAD Mbps--22.43

Szerintem ne cicózz vele! Nem számít a mennyiség amúgysem, csak a seed idő...

A gbit teljesen rendben van, nem szükséges lecserélni. Követheted mennyit kell még sedd-ben tartani.

2022. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

"Szerintem ne cicózz vele! Nem számít a mennyiség amúgysem, csak a seed idő..."

ez tracker-től függ

2022. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Ok, köszi. Melyiken van még feltöltési kötelezettség?

2022. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!