Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2010-es Word: Megjelenítődtek...

2010-es Word: Megjelenítődtek az enterek karakter formájában. Hogyan tudom eltüntetni? (akár billentyűkombinációval)

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy "bekezdés vége" jelet az eszköztáron! Na, az lesz az.

De egyébként ha nem akarod, hogy elbánázd a szerkesztést, egyébként is ajánlott bekapcsolni.

2022. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megtaláltam!


Borzasztóan néz ki úgy. Egyébként sem csinálok nagy szerkesztéseket jelenleg.

2022. ápr. 30. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

"Borzasztóan néz ki úgy."

Borzasztóan az szokott kinézni, ahogy egyesek "megszerkesztik" a dokumentumaikat.

Amikor össze-vissza szerencsétlenkednek az igazításokkal, félig szóközzel, félig tabulátorral van kinyomva, meg azt sem tudják, hogy mi a különbség sortörés, oldaltörés, meg szakasztőrés között, mert hát "az ugyanúgy új sorban van, nem?" Na, az néz ki borzasztóan. Aztán csodálkoznak, hogy elcsúszik minden, másképp jelenik meg nyomtatásban, meg széthullik az egész, ha valamit módosítanak rajta. 20 év tapasztalatból beszélek, ezalatt még nem láttam olyan, pár sornál hosszabb dokumentumot, ami szerkesztési jelek nélkül szabályosan lett volna megszerkesztve. Logikusan, egyértelműek, átláthatóak, és rendkívül sok bosszúságtól megkímélnek.


"Egyébként sem csinálok nagy szerkesztéseket jelenleg."

Azért kell most megszokni, hogy amikor már összetett dokumentumokat csinálsz, akkor ne legyen vele gond. ;-)

De természetesen mindenki úgy használja a szoftvereit, ahogy akarja. Csak ha majd a szakdolgozatod, novellád, akármid mindenhogy ki fog nézni, csak úgy nem, ahogy kellene, akkor ne csodálkozz. ;-)

2022. máj. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! Későbbre félre teszem. Most nem kívánom megszokni, mert most semmi értelme nincsen a számomra, csak jegyzetelek és linkeket mentek ki, meg szövegeket (de azt is többnyire visszaállítom az eredeti stílusra, mert undorító, amikor hatalmas sorközökkel és hatalmas betűkkel vannak írva), tehát majd amikor odaérek, hogy ki kellene nyomtatni és szerkeszteni összetett dolgokat, akkor majd...hááát talán emlékezni fogok rá :) de minden esetre a hozzászólásodat lementem.
2022. máj. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!