Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Tenorshare 4uKey szoftver...

A Tenorshare 4uKey szoftver megbízható?

Figyelt kérdés
Korábban vettem egy Iphone telefont, de a pasas aki eladta nekem nem szedte le róla az MDM lockot (valószínűleg céges telefonról van szó, nem is értem mindegy) így nem tudom beállítani új eszközként, nem enged tovább, néztem temérdek mennyiségű videót hogyan lehetne leszedni, de nem igazán bízok az ilyen random videókban youtubeon, a Tenor program 15.000 FT lenne mivel fizetős, ha megveszem akkor 100% hogy leveszi nekem az MDM lockot, illetve ha igen akkor utána tuti nem tudnak belelátni estleg a vállalat vagy cég embere aki rakott rá neki ilyen szintű védelmet?

2022. máj. 3. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

"valószínűleg céges telefonról van szó"


Igen. Emelett valószínűleg lopott, te pedig orgazdaságot követtél el abban az esetben.

2022. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezesetben akkor mit tehetek ezügyben?
2022. máj. 3. 19:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert ha tényleg lopottan adta el nekem a fickó, akkor emiatt nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni, főleg ha esetleg lokációt és csatlakoztatott készülékeket is képes látni a vállalat, amivel simán ki tudják deríteni hogy éppen hol és kinél van a készülék, van ennyire nem lenyomozható?
2022. máj. 3. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja van csomó módszer a kikerülésre, stb, de nem tudhatod, hogy tényleg működik-e.

Nem kellett volna megvenni.

Add vissza a csávónak akitől vetted.

Ha lopott akkor nem is kell a vállalatnak látni, hogy hol van a telefon, elég a szolgáltatónak látnia a cellainfókból. Ha raksz bele SIM kártyát és fel is jelentkezik a hálózatra (nem mobilnet, csak simán megjelenik bal felül hogy telekom, yette, voda,) akkor már tudja is a rendszer hogy hol a telefon.

2022. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy a fickó már nem reagál semmire amire írtam, a szoftver pedig így már nem releváns, mert szimplán etikai szempontból nem szabadna inaktiválnom az MDM-et...
2022. máj. 3. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:

'Csak az a probléma, hogy a fickó már nem reagál semmire amire írtam' - milyen meglepo...


Hat, vagy elkonyveled tanulopenznek, vagy, mivel nyilvan 50e forintnal dragabb volt a cucc, teszel egy feljelentest. Marmint akkor, ha tudod a nevet, szamlaszamat, mas (valodi) elerhetoseget. Ha nem, mert pl. neten vetted es Western Unionon fizettel vagy teszkoparkoloban keszpenzert vetted valami random cigotol, akkor igy jartal.

2022. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az csak egy dolog hogy lopott, de az MDM-nek és egyéb védelmi szoftvernek simán lehet funkciója a készülék geolokációja, hogy elvesztés vagy lopás esetén ne csak tiltson (ez az elsődleges az érzékeny adatok miatt), hanem be is mérje azt. Amellett, hogy céges eszközként az azonosítói (IMEI, stb.) nagy eséllyel rögzítve vannak, így nyomozás során is bemérhetik azt.

Tanulópénz lesz az eset (már ha tényleg az, és nem tanulsz a jelekből, például áron alul akarnak rád sózni valamit), de én a helyedben előbb mennék a rendőrségre azzal hogy átvertek, mint hogy téged keressenek előbb.

Mármint nyilván nem tanulsz, ha ugyanazt a cigánykodást csinálod most is, hogy nem tisztázni akarod magad vagy szabadulni a forró cucctól, hanem jó az lopottan is, max buherálsz rajta egy kicsit.

2022. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kár tovább rágódni ezen, lezárom és elfogom vinni a rendőrségre vagy ahova tudom, a pénzt nem fogom tudni visszaszerezni, de legalább megnyugszik a lelkem, hogy tettem érte valamit, a srác meg remélem megbaszódik valahol, aki ellopta.
2022. máj. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!