Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a fiamnak (10 éves), hogy tudjon online játszani a kisbarátaival az ORIGIN-ben? Vagy: hogy tudom átállítani a fiókjában a születési évét?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
10 éves gyereknek semmi keresnivalója online játékban.
2022. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

A korhatáros tartalmak miatt valószínűleg nem engedi a rendszer csak úgy váltogatni a születési évet. Az Origin fórumtémák többségében azt írják, hogy a supporttal kell felvenni a kapcsolatot, hogy megváltoztassák. Azt viszont bemondásra aligha fogják, úgyhogy várhatóan még igazolni is kell a fióktulajdonos személyét, és kiskorú lévén a gondviselőt is valamilyen okmánnyal.

[link]


Én külön azért nem is hívnám fel a figyelmet egy 10 éves felhasználóra ennyi macera mellett, mert általában 13 éven aluliak nem is regisztrálhatnak be fiókot, nehogy a végén úgy korlátozzák vagy tiltsák, hogy semmire nem lehet majd használni.

2022. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendezzetek LAN partyt egy szobában, a barátok hozzák át a gépeiket. Te meg biztosítsd a switch-et, konnektorokat és dzsúzt a poharakba. 👍
2022. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Nyilven ez az, ami nem fog megtörténni, hisz akkor foglalkozni is kéne a lurkókkal, nem csak odalökni őket a gép elé :)
2022. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne fájjon már egy komment, hogy 12-13 fiókot regisztráljon valaki és sorra mindegyikből lepontozzon, atyaég.
2022. máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy probléma lenne, ha a fifa22-vel akar online játszani a barátaival... A Microsoft és Xbox fiókoknál be lehet állítani, hogy engedem-e, hogy online is játszhasson (pl. a minecrafttal). Az Originben nincs ilyen lehetőség?
2022. máj. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!