Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A U torrent-től mehetett...

A U torrent-től mehetett tönkre a régi gépen?

Figyelt kérdés

Az előző gépemre rátelepedett valami vírus, ami azt eredményezte, hogy alapvetően gyors gép létére baromira lelassult és k***a hangosan zúgott (baromira pörgött a ventillátor). Azóta (fél éve) lett egy újabb gépem, ami szó szerint teljesen hangtalanul ment. Aztán közvetlen az után, hogy arra is leszedtem a U torrent-et kicsit elkezdett zúgni. Lassabb még nem lett. Megijedtem és gyorsan letöröltem a U torrent-et, mert egyből az jutott eszembe, hogy "Na basszus, lehet, hogy ez cseszte el az előző gépemet.

Viszont nagyon szeretném használni a U torrent-et, mert így nem tudok Ncore-ról letöltögetni semmit.

Az a kérdésem tehát, hogy a U torrent tette e tönkre az előző gépemet?

És, ha igen, akkor van e valami U torrent-hez hasonló, garantáltan biztonságos program, amivel tudok letölteni Ncore-ról?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 11. 16:31
A kérdező szavazást indított:
A U torrent-től ment tönkre az előző gép
Nem a U torrent-től ment tönkre az előző gép
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
qBittorrent-et használj. Ennyiből nem lehet egyértelműen megmondani, hogy a program miatt volt gond.
2022. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet és a gyors választ. Kipróbálom.
2022. máj. 11. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld! Használd! Jó pár éve ez az egyik legjobb és "legtisztább" kliens.
2022. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A µTorrent-et felejtsd el egy életre.

Kriptót bányásztak a felhasználóik erőforrásait használva. Azért volt lassú a gép.


Én is a Qb-T használom már rég óta és meg vagyok vele elégedve.

2022. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Nekem mind2-t vírusnak érzékeli.
2022. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Az előző géped "halála" nagyon úgy hangzik, mint amin kriptót bányásztak. :(
2022. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2.2.1-et szedd le az u-ból, régi de semmi mellékes nincs benne és a legkissebb erőforrásigényű.
2022. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tegnap az első válaszoló tanácsára le is szedtem a qBit-et és töltöttem is le vele. Azt tapsztaltam, hogy lassabb, mint a uTorrent, de amúgy így elsőre jónak tűnik. Mondjuk az kicsit furcsa volt (mint mondtam lassúnak tűnik kicsit), hogy a GTA San Andreas-t több mint 4 órán keresztül töltötte le.

2022. máj. 12. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nem a kliens hibája (lassúság)
2022. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a torrent klienst letörölted, a vele együtt jött kripto-bányász szoftver még nem törlődött le. Azt még le kellene szedni a gépedről. Vagy kérj segítséget valami hozzáértő havertől, vagy egy újra partícionálással és formázással kezdődő új rendszer-installálással kellene megszabadulni azoktól a szaroktól, amiket nem kértél, de a torrent telepítése közben mégiscsak megkaptál.
2022. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!