Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki nem ismeri ezt a játékot?

Valaki nem ismeri ezt a játékot?

Figyelt kérdés

Édesapámmal játszottam ezt rengeteget kb 10 éve. Őt sajnos nem tudom megkérdezni erről. Valaki tudna segíteni a nevében?

Nagyon kevés dolgot tudok róla. Annyit biztosan hogy ilyen középkori háborús játék volt. Nyersanyagokat kellet gyűjteni. Voltak cheatkódok is. Szövetséget tudtunk kötni a másik féllel. Ha jól emlékszem színekkel voltak jelölve a hadseregek. Voltak lándzsások,lovasok,íjászok,stb... Embereket kellet toborozni. És felülnézetben láttuk a pályát. Volt havas pálya is. Bástyákat lehet állítani, város is volt, ahol a parasztok dolgoztak. Ha több dolog eszembe jut, akkor írok kommentben.



2022. máj. 25. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátőő... létezik pár tucat középkori témájú városépítő-stratégiai játék. Esetleg: Age of Empires? Volt több része is, 1-2-3, meg ezek átdolgozott újrakiadásai.
2022. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg azt tudom még javasolni, hogy Google-n (vagy akármelyik tetszőleges keresőben) írd be, hogy "medieval strategy games", válts át képkeresőre, és hátha meglátod... :-)
2022. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
stronghold talán
2022. máj. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!