Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megyen az asztali gépemen...

Papatorpike kérdése:

Ha megyen az asztali gépemen a Farming Simulátor 2017, akkor a laptopomon miért nem megyen, hol ott jóval többett tud a laptopom, és csak anyit tesz a játék, hogy pillanatra bevillan a betöltés képernyő és ki is lép semmi hiba üzenet?

Figyelt kérdés

Laptopom típusa: Acer Aspire A315-58G

OP. Rendszer: Windows 11 Home

Processzor: DualCore Intel Core i3-1115G4, 3700 MHz (37 x 100)

Ram: 8 GB (DDR4 SDRAM)

Videó kártya: Intel(R) UHD Graphics 1 GB

NVIDIA GeForce MX350 2 GB

Merevlemez: NVMe Kingston OM8PDP3256B-AA1 250 GB SATA


Megjegyzés: WIN10 alatt is úgyan ez volt a helyzet a laptopomon.



2022. máj. 27. 03:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az intelt használod nem az nvidiát.
2022. máj. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, az Intelt használja, és nem tudtam eddig rájönni, hogyan állitsam be, hogy az nvidiát használja már néztem a biost is de nem tudtam rájönni sehogy, mellesleg a BIOSban jóformán semmit nem tudok állítani mert nem engedi.
2022. máj. 27. 07:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nvidia driver fent van? Eszközkezelőben mit mutat?
2022. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen fent van, és látja is a kártyát sőt használatban van. Mégis alapértelmezettként az Intelt használja, és nem tudom át állítani, már azt is próbáltam, hogy egyszerűen tiltottam az eszközkezelőben az Intelt és akkor sem
2022. máj. 27. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Windowsban a képernyő beállításoknal alul van valami olyasmi hogy melyik gpu-t használja az alkalmazásokhoz.


Nem lehet hogy az nvidia kártya csak külső monitorra dugva megy?

2022. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Monitor csatlakozó eleve nincs a laptopon, csak usb és HDMI ennyi.
2022. máj. 27. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hdmi is monitor
2022. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
asztalon jobb egérgomb -> NVIDIA vezérlőpult -> 3d beállítások fül alatt -> kiválasztás "Automatikus kiválasztás" helyett "Nagyteljesítményű NVIDIA Processzor"-t válaszd
2022. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez is megtörtént át állítottam az Nvidia vezérlő pultban, és mégis már csak nevetek rajta, a bioson gondolkodom hogy esetleg az Acer honlapjáról szedek le BIOS frissítést, csak adtól azért még tartok, hogy esetleg ezzel többet ártok mint segítek
2022. jún. 6. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!