Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viberen ha kilépek, ugyan úgy...

Viberen ha kilépek, ugyan úgy vissza lehet lépni, mint pl. a e-mailnál? S a beszélgetések megmaradnak?

Figyelt kérdés
Viber kilépés h működik, s a visszalépés? Marad minden beszélgetés?

#Viber ki-be lépés h működik ?
2022. jún. 7. 09:58
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen simán vissza lehet lépni. Nem kér jelszót. A tartalom is megmarad. ☺️
2022. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben használtam Vibert és nagyon szerettem, de manapség valamiért sokkal jobban elterjedt a Messenger, hiszen a listában benne van minden Facebook ismerősöd. A beszélgetések ugyanúgy megmaradnak, mint máshol, és kilépéskor az elkezdett szöveget elmenti az adott beszélgetés alatt. Azt nagyon szeretm benne, hogy utólag is lehet szerkeszteni az elküldött szöveget, ha csatolsz egy Youtube hivatkozást, nem csak a linket jeleníti meg, hanem egy képet is csatol hozzá, és az is állat, hogy 200 MB adatot tudsz egyszerre átküldeni és mindig vannak új matricák is.
2022. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Akkor megpróbálom. Remélem sikerülni fog, simán visszalépnem, úgy h a tartalom is megmaradt.
2022. jún. 9. 12:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem lehet kilépni !! Csak úgy lehet megoldani, h a mobilomon kikapcsolom a netet. Nem is értem miért nem lehet, mint más portálról.
2022. dec. 19. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!