Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűnt a bBittorrent a gépemrő...

Eltűnt a bBittorrent a gépemről. Letöltöttem megint, de nincs sehol. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Befejeződött e telepítés is pedig.

2022. jún. 10. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Van 4 hordód, abból kettőt megtöltenek borral, majd a hajóra felraknak kettőt. Mikor lerakodják, belenézel a hordókba és sehol sem találsz bort.

Mi a baj?


Kb. ugyanilyen ez a kérdés.

2022. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tetszik a metafora, de sajnos nem értem, elmagyaráznád? :'D
2022. jún. 10. 20:56
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Ez a fránya qbit..., rendszeresen eltűnik.
2022. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

bBit...?

Ez valami Balaton Boglári fork?

2022. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

qBittorrent, bocsi. Elírtam.

Szóóóval hol a gond?

2022. jún. 10. 21:51
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Nálad.


Mégis mit mondjunk ennyiből? Most kb. ilyesmit kérdeztél: "Az ég kék, miért fáj a lábam?"


Mi történik? Mikor tűnik el? Hibaüzenet van? Tuti, hogy letöltöd a telepítőt, és nem csak "megnyitod"? A hivatalos oldalról töltöd le? Stb., stb...

2022. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mi történik: csak annyi, amennyit a kérdésben leírtam. Eddig rajta volt a gépemen az alkalmazás, most nincs. Eltűnt. Megint letöltöttem, de nincs sehol, a torrent-fileokat nincs mivel megnyitni.


Mikor tűnik el: -


Hibaüzenet: Milyen hibaüzenet? Nincs app, nincs hibaüzenet. A letöltés és a telepítés rendben ment.


Letöltöttem-e: 'A telepítés befejeződött.' -> 'Befejezés'-gombra kattintok, kész.


Hivatalos oldalról töltöttem-e le: Igen.



A kék eges példa szerintem nem volt túl jó.

2022. jún. 10. 22:14
 8/24 A kérdező kommentje:

A windows pl le tudja törölni magától, ha vírusosnak találja, ez egy lehetőség lenne, ha aztán nem hagyta volna minden további nélkül letölteni.


Mégis mit mondj erre? Hát ha nincs ötleted, semmit.


Az ötleteket megköszönném, de a flegma, bunkó kommentek szerintem senkinek nem tesznek jót.

2022. jún. 10. 22:17
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Metafóra szerintem azt akarja reprezentálni, hogy ha feltelepítesz valamit valahova, akkor nem viccből másolja át a fájlokat. Tehát valahol lennie kell (mint a borral töltött hordók).

Feltételezve, hogy csak a végeredményt vetted figyelembe, hogy nem találtad a programot (üres hordók), így nem gondoltál arra, hogy hol lehetnek a fájlok (töltött hordók).

2022. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező, van pár lehetőség, ami alapján megtudhatjuk mi történt.


Töltsd le a qbittorrent vagy bbittorrent-et, és nézd meg a Virustotal mit mond róla, virustotal.com/gui/home/upload.


Ezen túl, valóban leszedheti a defender is, de, csak add hozzá a kivételekhez a mappáját, ami többnyire a torrenteknek, az %appdata%\Roaming, vagy Local-ba szokott lenni.


Persze, ha a telepítő fájl is eltűnik, az már más, viszont ha adsz linket, hogy honnan töltötted le, megtudom nézni miket módosít, mihez fér hozzá, és, hogy eltűnik e.


A lehetőségeket ezután tudom mondani pontosan.

2022. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!