Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows jelenlegi változata...

A Windows jelenlegi változata mivel tud többet, mint a Windpows XP tudott?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a Windows 10 van most. Legutóbb a Windows XP-t használtam, és kíváncsi lettem.


Milyen programok járnak vele alapból?



2022. jún. 25. 03:45
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Russzul hiszed, win 11 van most, és hosszan lehetne sorolni mivel tud többet, kezdetnek pl a 64 bites verzió nem instabil.
2022. jún. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

értem, ez azért elvárható, hogy legyen valamennyire stabil


de milyen plusz szolgáltatásokat tud? a normál napi használat során, pl fájlokkal mappákkal végzett műveletek, vagy ehhez hasonló dolgokban?

2022. jún. 25. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az alapok, mint a mappaszerkezet, a fájlrendszeren végzett műveletek ugyanúgy elvégezhetőek.
2022. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes ehhez elolvasni a Wikipedia Windows Xp után kiadott Windowsokról szóló oldalait elolvasni, elég szépen és tömören le vannak írva a hozzáadott és kivett funkciók is, az angol cikkek részletesebbek.
2022. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
35%
Ide minek írtad be a Linuxot? De ha annyira érdekel: fingom sincs, én a winből 2006-ban kiszerettem, nem tudom. A szórványos tapasztalataim szerint másképpen átláthatatlan.
2022. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:
71%
Sokkal agresszívebb a besúgó rendszere.
2022. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Jobban tudsz netezni újabb winekkel, de irgalmatlanul kivesz mindent a felhasználó jogköréből a rendszerben, állandóan okoskodik-korlátoz, hülyeségeket jelenít meg....egyre fosabb a windows verziók.


Ha az xp még netkompatibilis lenne, akkor tuti azt használnám netre.

Azonban, ha azon futnak jól bevált progik, érdemes azon dolizni is.

Az új rendszerek már nem futtatják a régi progikat csak párat.

2022. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
XP-n már sok kis egy exe-s program el se indul. Míg ugyanaz a program ugyanazon gépen ugyanúgy 32 bites win7 alatt simán működik.
2022. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Pl. a vágólapon több elem is lehet, mentheti, és szinkronizálhatja is ezeket másik géppel. 20 év van a két rendszer között, csak nézz körül az alkalmazásoknál, vagy a gépházban.
2022. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!