Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10: induláskori...

Windows 10: induláskori jelszó-kérés kikapcsohlató? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Valaki kérte tőlem, hogy windows 10 indulásakor a gép ne kérjen jelszót.

Otthon használatos gépről van szó, más nem használja és nem szeretne jelszót pötyögni. Offline fiókról van szó, nincs Ms fiók hozzárendelve - ha ez számít valamit.



2022. jún. 25. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiókbeállításokban (gépház/fiókok/bejelentkezési lehetőségeknél) a jelszó részben adj meg egy új jelszót, amibe ne írj be semmit, de hagyd jóvá a változtatást.
2022. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, kipróbálom, köszönöm (telepítéskor a jelszó megköveteléskor üres jelszóval nem engedett továbblépni és ezért úgy gondoltam: ilyet nem is lehet)
2022. jún. 25. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:

"(telepítéskor a jelszó megköveteléskor üres jelszóval nem engedett továbblépni és ezért úgy gondoltam: ilyet nem is lehet)"


Ez csak abban az esetben létezhet, ha beléptél az online fiókba vagy csináltál.


Amikor megkérdezi az internet elérhetőséget arra kell nyomni, hogy "nincs internetem" utána pedig felhasználó névnél "User" jelszónál pedig simán enter és tovább kell, hogy engedjen.

2022. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelszó helyett használj pin-t.
2022. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Korlátozott használatra és offline fiókra nyomtam, arra nem gondoltam hogy egyáltalán nem lehet net, az "offline fiók" számomra azt jelenti, hogy net nélküli fiók.

Így már akkor nem lehet megváltoztatni?

2022. jún. 25. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
De meglehet, úgy ahogy az első írta.
2022. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a "nem kell jelszó" fétis?

Ennyire flusztráló beütni azt a 4 számjegyet???

2022. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nincs olyan szó hogy "flusztrál"

Nekem nem probléma a jelszó beírogatása. Valaki nem szeretné minden indításkor beírogatni, aki ezt tőlem kérte saját gépével kapcsolatban, nem fogom felülbírálni a kérését.

A bejelentkezési lehetőségeknél egyáltalán nem enged változtatásokat.

2022. jún. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!