Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látom újabban a...

Miért nem látom újabban a képek ikonjain a képeket miniatűrben?

Figyelt kérdés
Szeretnék képeket válogatni, de hiába van nagyra, akár extra nagyra állítva (Win10) a mappán belül a nézet, csak annyit látok az ikonokon, hogy "JPG". Korábban nem volt ilyen problémám. A FastStone image viewert használtam mindig is. Nem tudok jelenleg így képeket válogatni, mert mindent külön meg kell nyitnom.Már egy ideje észrevettem a problémát,de most vált égetően fontossá a megoldása.

#képikon
2022. júl. 9. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Szóval ez a problémám. De megfigyeltem, hogy zeneszámoknál ugyanez van, csak ott meg a VLC ikonját látom a megszokott albumborítók helyett. Régen a képeket láttam kicsiben az ikonokon, most meg már nem jelennek meg, így viszont nem tudok válogatni.

2022. júl. 17. 15:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt egy megoldás. Google segítségemre volt

https://www.youtube.com/watch?v=p21vg2yvyqs

2022. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült!
2022. júl. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!