Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Shell Infrastructure Host gubanc?

Shell Infrastructure Host gubanc?

Figyelt kérdés

Mióta pár hete kijött Win 10-hez az új fényképnézegető, néha z a folyamat jó 10% körüli CPU terhelést csinált folyamatosan. Most siekrült kideríteni, hogy mikor emgnyitok egy képet akkor felugrik pár %-ra az usage és visszaesik. Viszont ezekszerint valamikor a Fényképnézegető kapcsán megy fel és ragad be ezen a 10% körüli értéken.


Ez most valami bug lesz ami több helyen is előfordul vagy csak nálam szórakozik ezzel?



2022. júl. 15. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos én is találkozom ezzel a hibával. ugyanígy jön elő, bizonyos esetekben képnézegető bezárása után random. találtál valami megoldást?
2022. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem Win frissítés hozhatta elő, de aztán el is tűnt idővel a dolog, szóval szerintem javították.


Ha nincs fenn minden update engedd telepíteni őket.

2022. okt. 5. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
volt már azóta egy windows frissítés, én is abban bíztam hogy azzal eltűnik, de nekem megmaradt :(
2022. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna ennél közvetlenebb megoldást én sem tudok :S
2022. okt. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!