Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 0xc000007b hibakód, újratelepí...

0xc000007b hibakód, újratelepítéssel megoldható?

Figyelt kérdés
Már elég sok ideje együtt élek ezzel, hogy bizonyos programokat nem tudok használni, mert hiányzik a gépemről ez a .dll fájl. Próbáltam sokféle megoldást és olvastam róla, letölteni netről is próbáltam, de csak az újratelepítés maradt.

2022. szept. 20. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Éspedig melyik program lenne az?

Dll fájlokat nem töltünk le, attól nem lesz jó; Fel kell rakni rendesen a függőséget, ami feltételezem vagy a Visual c++ valamely évjárata, vagy a .NET keretrendszer valamely verziója.

2022. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mind a kettőnek az eredeti, legutóbbi verzióját feltelepítettem, úgy sem megy. Például az Epic Games nem indul el, Skyrim, Fallout 3, stb.

Nem az összes játéknál van ez.

De a vicces, hogy volt, hogy az Epic Games ment, amíg a Skyrim nem, ugyanúgy 0xc000007b miatt, csak pár hónapja az Epic Gamesnek is ugyan az lett a baja. Egyedüli megoldást már csak az újratelepítésben látok.

2022. szept. 20. 19:43
 3/5 A kérdező kommentje:
És egy időben játszottam Skyrimmel is, meg Fallouttal is ugyan ezen a gépen és érdekes módon, anélkül, hogy töröltem volna bármit is, már nem indulnak el.
2022. szept. 20. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Microsoft Visual C++ 2010 x86 Redistributable ez kell a skyrimnek és a dx9.
2022. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Windows újratelepítéssel minnden megoldható.
2022. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!