Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnám a leghatékonyabba...

Mivel tudnám a leghatékonyabban kipucolni a rendszert? /Windows 10/

Figyelt kérdés

Rossz a notebookom kijelzője, külső monitorral használom, jelenleg nincs pénzem a javításra. Viszont a rajta lévő Win 10 nagyon belassult, hogy tudnám felgyorsítani? Biztonsági mentés nincs, újratelepíteni nem tudom, mivel semmit se látok a kijelzőn.

Próbáltam Wubi-val egy régebbi Ubuntut felrakni, de az se sikerült.

Bármilyen tippet szívesen fogodok!


2022. szept. 25. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy ez egy nyolc-tíz éves Lenovo Ideapad. Én is így jártam tavaly, felnyitni csak 2 centire lehetett, a kijelzőn csak csíkok futottak. Ha a szalag ment tönkre, szervizek javítják, de ha videokártya is, akkor alaplap csere. Az pedig nem két forint. Azt mondtam, spórolás, amíg meglesz az új laptop, addig meg jó egy használt üzleti laptop. Vettem egy Thinkpadot. Alighanem az a helyzet, mint nálam. Mi a megoldás? Ki kell venni belőle a merevlemezt, aztán egy másik laptopra lementeni. Ezt szervizben is megteszik.
2022. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt olcsón kaphatók használt üzleti laptopok.

[link]

2022. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Acer aspire. Csíkok sincsenek, egyáltalán reagál semmire.
2022. szept. 30. 22:10
 4/5 A kérdező kommentje:
nem*
2022. szept. 30. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor alaplap és kész.
2022. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!