Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7, initialdir nem az amit,...

Win7, initialdir nem az amit, na de miért?

Figyelt kérdés

A programjaimat általában úgy fejlesztem, hogy a file megnyitás/mentés műveletei alapban arra a célkönyvtárra irányuljanak, ahol maga a program is leledzik.

Eddig XP-t használtam, ez nem rég módosult win7-re.

A win7 azonban a file megnyitási/mentési műveleteknél mindig valami régebben használt könyvtárat nyit meg, amit ráadásul cache-ből kotor elő valahonnan.

Hogy lehetne ezt a módfelett paraszti, számomra totál fölösleges, sőt, kifejezetten káros opciót módosítani?



#Windows 7 #initialdir #extractfilepath
2022. okt. 12. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Már a Win7 sem támogatott, próba szerencse alapon én 10-re váltanék és megnézném, hogy ott jobban működik-e.
2022. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De én:

1. Nem akarok váltani.

2. Nem vagyok kiváncsi a win10-re (sem).

3. Vásárolni szoktam az általam használt programokat (a windowst is), ez gondolom egyet s mást meg is magyaráz.

2022. okt. 12. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Win7-ről ingyen lehet váltani win10-re..
2022. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:
24%

" a Win7 sem támogatott"


Szerinted a támogatás befejeződése okozza a kérdésben felvetett problémát?

Mennyire vagy biztos ebben?

2022. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: Köszönöm. Végre egy értelmes reakció.
2022. okt. 13. 02:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!