Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan helymeghatározó...

Létezik olyan helymeghatározó vagy bármilyen program ami folyamatos helyadatokat küldene egy másik telefonra ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
google maps appban meg tudod osztani a helyzeted a másik telefonnal.
2022. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyanra lenne szükségem ami magától küldi folyamatosan a hely adatokat, tehát egyik készülékről ellenőrizhető a másik...
2022. okt. 22. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja értem. Szóval kémkedni akarsz valaki után.
2022. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
létezik, programozni sem nehéz egy ilyet, csak ctrl c ctrl v kb., de miire használnád? Én még régebben vettem egy telefont azért, hogy tudjam hol van a bőröndöm a reptéren, programoztam egy appot, ráraktam a telefonra, és mindig tudtam, hol van, persze 4G-5G vagy wifi az kell.
2022. okt. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Paczalos István ***** válasza:
Be lehet kapcsolni a telefonon a pozíció meghatározást, és ha telefonhoz van hozzáférésed, le tudod kérni a helyadataidat. A rágott almán van ilyen opció, én már használtam, mikor kiesett a zsebemből a telefon, és nem tudtam, hol hagytam el. kb 3 méteres pontossággal megmondta, hogy merre volt. Persze ha kikapcsol, akkor csak az utolsó pozíciót mutatja, ahonnan jelenléti jelet küldött.
2022. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tipikus eset amikor a félmillkás iphone kiesik a zsebedből a moszkva téren és fél nap múlva ott rá is találsz.. 😏
2022. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!