Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win11 alatt, ha torrentezek,...

Win11 alatt, ha torrentezek, letöltök és lecsukom a laptop fedelét, akkor átmegy alvo állapotba valószínű, mert megszakad a letöltés. Megoldás van rá, hogy tovább működjön?

Figyelt kérdés
Tehát,hogy tisztába tegyük,a beállításoknál az alvó üzemmódot: Soha állapotba tettem és mégis ennek ellenére ha lecsukom a fedelet, utána valahogy alvó állapotba kerül, tehát nem megy tovább e letöltés. Mi lenne a megoldás?

2022. nov. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Energiagazdálkodásban kapcsold ki a fedéllehajtáskori altatást.
2022. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az energiagazdálkodásnál a "Fedél lecsukásakor" részeknél állítsd be a "Nincs művelet" beállítást. Azért írtam, hogy részeknél, mert külön kell beállítani az akkumulátoros működést, és az áramos működést is.
2022. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már évek óta így torrentezek éjszaka, mert olyankor a leggyorsabb nálam a net, és még soha nem volt vele bajom.

Viszont olyan bajom már volt, hogy elfelejtettem a töltőt bedugnni, és az akkumulátoromat lenullázta az éjszaka alatt a torrent, szóval erre majd figyelj!

2022. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz! Megvan. Ez a régi fajta beállításoknál volt. Én meg a gépház menüben kerestem.
2022. nov. 26. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha beírod a start menü keresőjébe, hogy fedél, akkor fel fogja ajánlani a lehetőséget :)
2022. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!