Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen adathordozóhoz szüksége...

Rics37 kérdése:

Milyen adathordozóhoz szükséges illesztőprogram kell a Windows 11 telepítéséhez?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a w11 ISO fájlját a MS oldalról és kiirtam pendrive. Egy teljesen üres gépre terveztem, hogy felrakom, szépen be is bootolt, de a nyelvi beállítás után az illesztőprogramok telepítésénél elakadtam.


A következő üzenet fogadott:

Hiányzik egy adathordozóhoz szükséges illesztőprogram. Ez lehet például egy DVD-meghajtó, USB-eszköz vagy merevlemez illesztője. Ha ez megvan egy CD-n, DVD-n vagy USB-meghajtón, most helyezze be a lemezt vagy csatlakoztassa a meghajtót.



Most itt mégis mire gondol? Se Pendrive-hoz sem a merevlemezhez nem kaptam CD-t.



2022. dec. 10. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Le tudod tölteni internetről, és rámásolni egy másik pendrive-ra, onnan a telepítő be tudja tölteni. De nem igazán értem mi a baj, nem fordulhatna elő ilyen. Nem lehet átugrást nyomni, és továbbmenni, hogy majd az élő windows alól telepíted?
2022. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az illesztő program letöltéséhez kattints az "Ugrás a webhelyre".
2022. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom majd, amit a második válaszoló írt, hátha működik, de nekem AMD procim van.
2022. dec. 10. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Ha nem inteles, akkor olyan is lehet, hogy csak GPT-re kell konvertálni a lemezt. - Shift + F10 billentyű megnyomásával bejön a parancssor. Parancsok:


diskpart


list disk


select disk x -az "x"- a meghajtó jele.


clean


convert gpt


exit


Természetesen minden parancs után ENTER.


https://www.youtube.com/watch?v=67uhk7Cmhrc

2022. dec. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy a legkönnyebb beírni a parancsokat ha telefonnal lefényképezed őket.
2022. dec. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült telepítened?
2022. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!