Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ennyire kevesen használnák?

Ennyire kevesen használnák?

Figyelt kérdés

Opera böngészőt használok, és úgy tudtam, hogy sokan használják, de az alábbi cikkek nem ezt támasszák alá:

[link]

[link]


Az ismerősi körömben Firefox vagy Opera böngészőt használnak. Azt hittem, hogy többen használják ezeket a böngészőket. Úgy látszik, hogy csak az ilyen embereket vonzom be. :P

Ti milyeneket használtok?



2023. jan. 18. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta az Opera gyakorlatilag egy átskinezett Chrome, nagyon kevesen használják. Korábban, a Presto-s időszakban én is szerettem és sokat használtam, az volt az elsődleges böngészőm.

Az Opera Minit a múlt héten töltöttem le a telómra, de ott sem tudott semmi olyasmit nyújtani, amiért érdemes lett volna megtartanom.

Asztali gépen sem, akkor már inkább a Vivaldi...

Én Firefoxot, Chrome-ot és Chromiumot használok vegyesen, mert webfejlesztéssel is foglalkozom. De személyes használatra én Firefoxot tartom fenn.

2023. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Telón Opera van, a pc-n Firefox. Van Chrome is, de nem használom.
2023. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem a beépített VPN miatt tetszik az Opera, vagy az máshol is van?
2023. jan. 18. 19:14
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Miért használsz külön böngészőt gépen és mobilon?

2023. jan. 18. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Operába beépített "vpn" csak parasztvakítás. Nem ő az egyetlen ember aki több böngészőt használ egyszerre, különböző felhasználásra.
2023. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Melyik böngészőt általában mire használják? Erről nem tudtam.
2023. jan. 18. 20:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért parasztvakítás?
2023. jan. 18. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
#4: Nincs oka, csak valahogy így alakult.
2023. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Picit engem is megleptek ezek a statisztikák bár szerintem a Chrome esetében azért elég angy előny hogy az androidos telefonokon mindegyiken ott van alapból és sokan le sem cserélik.
2023. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az Edge-en lepődtem meg, azt hittem, azért többen használják.
2023. jan. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!