Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Excelbe képet...

Hogy lehet Excelbe képet beszúrni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mutatott egy Excel táblázatot, ahol a cellában szöveg volt, a cellának pedig azt hiszem a jobb felső sarkában egy kis piros háromszög és amikor ráment a háromszögre, kidobott egy képet. Ez egyébként rejtve volt, nem látszódott.

Ilyet hogy lehet csinálni, hogy lehet így képet beszúrni?



2023. jan. 19. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

1. jobb klikk a cellán/új jegyzet (vagy véleményezés/jegyzetek/új jegyzet)

2. jobb klikk a jegyzet keretén/megjegyzés formázása/színek és vonalak fül. Itt a szín mező lenyitható, és a legalsó menüpontja a kitöltési effektusok/kép fül, ahol képet is be lehet tallózni.


Leírás képekkel, angolul:

[link]

2023. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Amikor beszúrom a megjegyzést és szerkeszteni próbálom, csak "szöveg szerkesztése" opció van, olyan képbeszűrási lehetőség, mint a honlapon írják, nincs.

2023. jan. 20. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is kipróbáltam még a válaszadás előtt, ezért írtam hogy a szövegdoboz keretén kell a jobb klikket nyomni. Ha a belsejében nyomod, ugyanabban a "megjegyzés formázása" ablakban csak 1 fül lesz (betűtípus), míg ha a keretén nyomod (mikor megjelenik a négyágú nyilas mozgatás ikon), akkor 8 fül jelenik meg.
2023. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!