Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? (Word dokumentum)

Mit csináljak? (Word dokumentum)

Figyelt kérdés
írtam éppen egy word dokumentumot, és sietve zártam be, így véletlenul a nem mentésre nyomtam. Valahogy vissza lehet hozni? Fontos lenne.

2023. febr. 10. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem mented el a fájlt, addig szerintem az automatikus mentés sem aktív, mert még nem "létezik", csak a programban van ideiglenesen tárolva.

Ebből csak tanulni tudsz, hogy mindig először menteni kell, majd megnézni hogy fut-e az automata mentés, szükség szerint még kézzel rámenteni ha szükségesnek érzed, és ha "fontos" dologról van szó, mindig legyen belőle több biztonsági másolat.


Utólag már nem tudsz semmit csinálni, csak előre bebiztosítani. Ha valóban fontos volt, már a létrehozáskor el kellett volna menteni.

Az automatikus helyreállítás itt nem játszik, mivel nem a program omlott össze, hanem megtagadtad a mentést, így mindent eldobott.

2023. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Automatikusan menti 10 percenként az alap beállítás szerint.

Ha 10 percnél hamarabb zártad be, akkor annak annyi.

Úgy emlékszem, akkor is menti, ha nem volt még egyszer sem elmentve.

Azaz, amikor "még nem létezik" a dokumentumnak a felhasználó által adott neve.


Most nem áll módomban megnézni, hogy az automatikusan mentett fájlt a word-ből kell indítani, vagy ott csak az automatikus mentés helyét lehet megnézni... [Fájl > Beállítások > Mentés]

2023. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet visszahozni. De a tapasztalat azt mutatja, hogy másodjára ugyanazt megcsinálni legalább fele annyi idő. Hajrá!
2023. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, megoldottam, sikerult, minden megvan
2023. febr. 11. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!