Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 telepítési hiba Pendriv...

Win 10 telepítési hiba Pendrive-ra, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Adott egy 32GB -s Pendrive, pár hónapja vásároltam, raktam már fel vele rendszert is 1-2 hónapja, meg drivereket is. Most szerettem volna készíteni rá media creation toolal egy telepítőt. A gond az, hogy amikor annál a résznél jár, hogy Win 10 adathordozójának létrehozása, akkor ki ad egy dissconnect hangot 98%-nál, mintha a pendrive-ot leválaszottam volna, és az alábbi hibaüzenetet kapom: [link] (Két gépen is próbáltam, mind a 2-nél ugyan ez a hiba.

2023. febr. 12. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mentsd le a telepítőt inkább iso-ba. Aztán utána rakd a pendrivra pl rufus-al.
2023. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld formázni, utána feltenni rá. (fat32)

Lemezkezelőben nincs rajta egy kicsi partíció?

2023. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott! Próbáltam persze, vagy 6 x formáztam. Azután lett jó, amiután kivettem a gyors formázásból a pipát és megcsinálta lassan. Nem tudom ez segített e vagy csak észhez tért, de ezután jó lett. :) Mindenesetre elment vele vagy 2 óra hossza mire sikerült...Korábban nem találkoztam még ezzel a gonddal.
2023. febr. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!