Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet újra installálni...

Hogyan lehet újra installálni egy játékot?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:


CD-ről telepítettem a HP és a Halál ereklyéi nevű játékot, és minden simán ment, installáltam meg minden, majd feldobott egy ablakot, hogy egyfajta program letöltése is szükséges. Ott volt ugyan, hogy letöltés, de valamiért kinyomtam, mert azt hittem anélkül is elindul a játék. Hogy őszinte legyek, nem ismerem a programot és féltem, hogy beszopok valami vírust. Na lényegtelen, szóval ezt követően megszakadt az installálás - ezt írta ki legalábbis - és amikor behelyezem a CD-t a laptopba, csak azt az ablakot dobja fel, hogy "Play", szóval nem azt, hogy "Install" bár megnyitni ugye nem tudom, mert nem töltöttem le hozzá azt a cuccot, amit kért. Viszont a játék rajta maradhatott valahol a laptopon? Mert ha nem, akkor kérné, hogy installáljam. Az lenne a kérdésem, hogy le lehet valahogy törölni valahogy teljesen, hogy újra tudjam telepíteni? Mert akkor letölteném hozzá a programot, amit az installálás után feldob. Nem rakott ki semmilyen parancsikont a játékhoz és a letöltésekben sem találom.



2023. febr. 13. 00:48
1 2
 1/11 fukapapa27 ***** válasza:
100%
Gépházra kattints rá és ott az Alkalmazásokra és ott fogsz látni egy listát ott keresd meg a játék nevét kattints rá és ott "eltávolításra" kattints rá és uninstallálod a játékot, indítsd újra a gépet és újra installálhatod újra a játékot!
2023. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Le kell törölni a játékot és utána telepíteni kell megint.
2023. febr. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Sok régi játéknál van olyan is, mikor behelyezed a cd-t és írja, hogy play, akkor alul/oldalt kiszokta írni, hogy uninstall.
2023. febr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem töröld le egyszerűen,majd telepítsd újra. Akkor valószínűleg működni fog
2023. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sehol nem találom a játékot, hogy le tudjam törölni. :/
2023. febr. 13. 14:22
 6/11 fukapapa27 ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem találod akkor ha T. Commandered akkor jelöld be, hogy mutassa a rejtett fájlokat és utána menj User\Felhasználónév\Appdata\Temp és ott töröld ki a fájlokat és utána újraindítás és CD
2023. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Megtaláltam a programok között.

2023. febr. 13. 16:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne: Sikerült letöltenem, bár kicsit laggol, de nem is az a legnagyobb probléma, hanem hogy nincs hang. Nem tudjátok, hogy mitől lehet? Semmi hangja nincs a játéknak.
2023. febr. 13. 18:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Ah, sztornó. Csak én lehetek ekkora balek. Le volt némítva a laptopom és hiába adtam rá hangot, a játék futtatása alatt nem engedte. Laggolás az a kevés tárhely miatt lehet? Vagy lehet ezt minimalizálni valahogy?
2023. febr. 13. 18:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Laggolás valószínűleg azért van, mert kevés a géped a játékhoz. Megpróbálhatod alacsonyra venni a grafikát. Ha nem elég friss a videókártya drivered vagy egyéb drivered, az is okozhatja, függ a géptől is. De ha ez a Deathly Hallows part 1-2, akkor csodélkozom, mert az baromi régi és alacsony igényű játék. Amúgy, ha eredeti a lemez, nem tudom miért féltél attól, hogy vírus lehet. Általában directx meg hasonlókat akarnak csak telepíttetni az eredeti lemezek.
2023. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!