Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki átküldött nekem egy...

Valaki átküldött nekem egy .pps fájlt, amibe beleraktak egy iszonyatos, rettenetesen idegesítő zenét. Ugyanez a fájl kellene a képekkel, csak zene nélkül! Hogyan lehet kivenni belőle?

Figyelt kérdés
Már jó ideje itt szórakozok vele, de egyszerűen nem jöttem rá a nyitjára!

2023. febr. 17. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

A .pps-t átnevezed .ppt-re vagy .pptx-re, és meg lehet nyitni szerkeszthető módban.

Legalábbis régebben ez még működött. Egy ideje már nem használok MS Office-t, szóval nem tudom, hogy a mostani verziókban működik-e, de egy próbát talán megér.

2023. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha átnevezed PPT-re (vagy megnyitod PowerPoint-tal), akkor szerkeszthető lesz, és a hanggal kapcsolatos menüben meg kell találnod. O365-ben például egy hangszóró ikon a dián a hangfájl jelölése, és ha kijelölöd akkor törölhető is.
2023. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Az a baj, hogy magát a hanggal kapcsolatos menüt nem találom! Érthetetlen! Hol keressem a hangszóró ikont?

2023. febr. 17. 20:47
 4/12 A kérdező kommentje:

Felül vízszintesen ilyen fülek vannak sorrendben: fájl - szerkesztés - nézet - beszúrás - formátum - eszközök - diavetítés - ablak - súgó


Mindegyikbe belementem, de sehol nem találom a hangot és kivételét.

2023. febr. 17. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam a "Beszúrás" fül végén jobbra ott az hang ikon.
2023. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

De ott csak beszúrni lehet állítólag (azt se tudom hogy). De én törölni akarom a zenét!

2023. febr. 17. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:

" hangszóró ikon a dián"

[link]

Valamelyikre be van szúrva és folyamat lejátszásra állítva.

2023. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Sajnos nekem TELJESEN más a felületem. Nem találom, amit kéne. :(

Mutatom: [link]

2023. febr. 18. 09:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Még a súgó is csak annyit ír, hogy jelöld ki a dián a hangszóró ikon és nyomj egy delete gombot. És azzal is lehet trükközni ha valaki nagyon vicces kedvében van, hogy annyira lekicsinyíti az egészet hogy nem fogod megtalálni a dián.

Az a baj, hogy nagyon régi ez a verzió (Office 2003-nak néz ki, 20 éve kiadott verzió), és nemcsak máshol vannak a menüi, hanem a régi verziókban nem létezik minden funkció, ami az újakban benne van.


Én az Office 365-ből látom a következő megoldást, de nem biztos hogy ott is benne lesz: kijelölés menüpont (szerkesztés menüben), ezen belül van egy "kijelöléspanel", és ott felsorolja a hangfájlokat. Arra kattintva odaugrik a dián is, de a listában a Delete gombot kattintva törölhető.

2023. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Sajnos nálam nem ajánl fel ilyen lehetőséget. :(

Esetleg te ki tudod belőle venni?

Itt a linkje: [link]

2023. febr. 18. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!