Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Wordben van bármi különbség...

A Wordben van bármi különbség aközött hogy egy fájlt "nyomtatok", vagy mentek másként pdf-be?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 00:21
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
65%
Szemmel észrevehető nincs. De valami mégis van, mert a mentettek kisebb méretűek szoktak lenni. Más a tömörítés. Meg gondolom kevesebb kód is kell hozzá, pl a nyomtatottnál valószínűleg több mindent értelmez grafikaként mint szövegként vagy formázásként.
2023. febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Van

Ha kinyomtadot meglesz papíron, ha pdf-be mented akkor elektronikusan lesz meg csak

2023. febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
#2: Szerintem a kérdező kimondottan a Microsoft PDF virtuális nyomtatójára gondolt.
2023. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem. Hogy "nyomtatom" pdf-be vagy csak mentem másként.
2023. febr. 28. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Sry

A klasszikus értelemben értettem

Nincs különbség

2023. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. febr. 28. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mégis van lényegi különbség.

Ha nyomtatott fájlba mented, és olyan gépen szeretnéd megnyitni, ahol nem microsoft office, pláne windows van, hanem mondjuk Ubuntu és libreoffice, akkor lehet, hogy azt nem tudja pontosan visszaadni, mert nem kompatibilis.

A pdf fájlban mentett fájlt viszont akárhol biztosan ki tudja nyomtatni eredeti formában.

2023. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!