Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SPSS programhoz hogyan lehet...

SPSS programhoz hogyan lehet ingyenesen hozzáférni? Honnan kell letölteni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és ebben az SPSS statisztikai programban oldaunk meg feladatokat órán az egyik tárgy keretében.

Tudja valaki esetleg, hogy ezt honnan lehet letölteni az otthoni számítógépre, lehetőleg ingyenesen?

Van aki hasznél otthon ilyet? Honnan töltötte le? Mennyire egyszerű a letöltése? Keresgéltem honlapokat a neten de az egyik angol nyelvű volt és komlett regisztrációt kért, a másik meg az Operát töltötte le.

Tud valaki adni egy linket, ahonnan ezt az SPSS statisztikai programot le lehet tölteni?


Köszönöm!



2023. febr. 28. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az SPSS egy fizetős szoftver, próbaváltozata elérhető az IBM oldalán:

[link]

ingyenes, nyílt forrású alternatívának ott a JASP:

[link]

vagy a PSPP:

[link]

2023. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ingyen legálisan sehonnan. De ha tanuljátok, akkor egész biztos, hogy ezt meg is említették nektek.

Ahogy #1 is írta, a PSPP ennek az ingyenes alternatívája, bár egyiket sem ismerem behatóbban (csak a PSPP-t némileg), nem tudom, hogy konkrétan mennyire hasonlítanak egymásra.

2023. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kéne, hogy kapj VPN hozzáférést a susutól, amivel tudod használni az SPSS-t, ha ezt kötelezően tanulod, máskülönben ingyen nem férhetsz hozzá.
2023. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!