Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lejárt az Avast Free licence,...

Jzsoldos kérdése:

Lejárt az Avast Free licence, aktiválom de nem történik semmi. Hogyan tudnám aktiválni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég lejárt az Avast Free licence. Rámegyek az újraaktiválásra ott kiválasztom a free verziót majd megköszöni hogy 1 évre újra aktiváltam. Itt még bedob egy hűségidős kedvezményt. Ezt bezárom és továbbra is azt jelzi hogy nincs aktív védelem. Többször is megismételtem és ugyanez történik. Próbáltam ingyenes licence kódokkal de ott hibát ír ki nem tud csatlakozni.

Megnéztem mit csinál akkor hogy ha újra akarom telepíteni ott figyelmeztet hogy egy program le akarja állítani az avast működését. A vírusirtó adatbázist viszont naponta frissíti. Akkor most működik a program? Kellene aktiválnom?

Több éve használom eddig nem volt semmilyen gond vele.



2023. márc. 11. 21:57
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Jelenlegi Avast törlése > gép újraindítása > friss Avast "tiszta" telepítése


[link]

2023. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Töröld le, nem kell. Defender bőven elég
2023. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget most már működik
2023. márc. 12. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!