Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Utorrentem miért tölt...

LevcsaMC kérdése:

Az Utorrentem miért tölt ilyen lassan?

Figyelt kérdés
Na szóval az az én bajom, hogy eddig normálisan működött az utorrent ha az Ncoreról töltöttem le vagy ha a newinsane-röl. De most miután csak a newinsane-es fiókom van már csak a letöltés szabályosan lecsökkent. Eddig a letöltés 10-15Mb/s-jött ám most örülök ha elérem az 1Mb/s-et, ja és termászetesen van hogy csak a 200kb/s-et éri el. Ja meg van hogy csak azt írja az utorrent, hogy Csatlakozás a peerekhez.

2023. márc. 14. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Az Ncore illegális, bejelentett oldal! A használata szintén illegális!
2023. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 P.O.C. ***** válasza:
97%

Kukázd a μtorrent -et, az utólsó használható verzió a 2.2.1 volt, de már azt sem támogatja a legtöbb tracker. Használj qBittorrent -et, ingyenes nyílt forráskódú, folyamatosan fejlesztett. Nincs tele kéretlen vackokkal μtorrent.

Ja és nyiss neki portot normálisan. Az is lehet baj. Az UPnP nem mindig elég.

2023. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2%
Panaszkodj az ügyfélszolgálaton hogy miért csak 1-2 adsl seeder van? A pénzedért többet várnál el.
2023. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 P.O.C. ***** válasza:
96%

#1: Ez a hozzászólás kb. annyit ér, mintha azt mondanád a fű zöld, az ég kék. Az oldal használói 99,99% -ban tisztába vannak vele.

Itt most technikai dolgokról van szó. Nem ezen oldalak tartalmáról. Akár egy Linux letöltés közben is belefuthatott volna ebbe a hibába. Az legális. De kérdés megválaszolásának szempontjából tök mindegy.

2023. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálam is lassu a utorrent, de nem ncoreról töltöttem le.
2023. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem csak tőled függ, ha kevesen és lassan osztják meg akkor hiába töltenéd gyorsan. Ncoreon sok a szerveres, a legtöbb torrent túlseedelt, ezért tudod szinte mindig annyival tölteni amit bír a vasad/neted. Más trackereken nem ez a helyzet.
2023. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
utorrent évek óta kerülendő kategória, és nem csak az esetleges lassú letöltés miatt, mármint ha amúgy lenne elegendő seeder. Volt pár szép balhéjuk.
2023. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Csakhogy nimcs elegendő seeder. Ezen a qbit sem tudna változtatni. Ezt már leírtam a 3ban, csak nem értik meg egyesek.
2023. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez hol derül ki hogy nincs seeder számodra? Csatlakozás a peerekhez részen megállás elég sok mindentől lehet....
2023. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%

És az hol derül ki számodra hogy a utorrent a hibás ha más torrentet 15Mbps-el visz? Csak ezt nem.

(jó jó van hibája de ehhez semmi köze)

2023. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!