Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a gépemnek, a játéknak...

Az a gépemnek, a játéknak vagy a szervereknek a hibája ha a GTA Online rendszeresen "leválaszt" a többi játékostól?

Figyelt kérdés

Kb. mindig amikor másokkal játszok X idő után megtörténik hogy azt írja ki egyszer csak hogy mindhárom másik játékos "távozott", ami nyilván nem így van, hanem engem kapcsol szét a net a többiektől. Ráadásul bizonyos játékmódoknál (pl. heistek) a többiek játéka is megy a levesbe ha valaki kilép, így duplán szívás mert ég a pofám utána hogy tönkretettem a többiek játékát is.

Ez a hulladék internetkapcsolat, a gyenge gép (elvileg minden ajánlott követelményt teljesítek) vagy a Rockstar gané szerverei miatt van?



2023. máj. 16. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy gyenge netkapcsolat, vagy a szerver. Nekem egy mmo csinálja azt, hogy gondol egyet és befagy az összes játékos (egy helyben fut ott ahol utoljára jó volt a kapcsolat), a chat megnémul, de én tovább tudok játszani, minden más működik, engem látnak mások és ha kilépek tudja a szerver hogy hol voltam. Ha valóban megszakad a kapcsolat visszateleportál kb egy perccel korábbra. Wiresharkkal megnéztem hogy mi van ilyenkor, tőlem ment ki az adat folyamatosan, de befelé nem jött semmi, valahogy egyirányú lesz a kommunikáció. Lehet veled is ilyesmi van, te már nem kapsz adatot, ezért a játékod szerint mindenki kilépett, de a szerver még "hall" téged és amit csinálsz az másoknál érvényesül. Nem sikerült rájönni a játék supportjával se, hogy ez most a szerver vagy az internetkapcsolat (de nem is voltak túl segítőkészek), de gyanítom hogy a szerver, mert csúcsidőben van hogy 5 perccel a bejelentkezés után megcsinálja, míg éjjel amikor senki sincs fent minden rendben, órákig is kifogástalan.
2023. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezeket a puding tesco minőségű (gyenge) net okozza. 10mbps alatt szar a játékélmény, nekem is volt ilyen net kapcsolatom egy fél évig, új routerre váltottunk ami 250 és 300-350 mbps között mozog, és nem csinál azóta ilyeneket a játékom. Amit a fölső írt ezeket szintén a tescos net okozza
2023. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!